Spring til indhold

Det var jo bare for sjov…

  • af

OK det er fint.

Men så var Jyllandspostens tegninger også bare for sjov. Så er den skid jo slået og krisen er død. NÅ vent… det gælder måske ikke begge veje?

Islamofascisterne har dermed endnu engang med al tænkelig tydelighed demonstreret deres underlegne intellekt. Akari er åbenbart vant til at tale til analfabeter der ikke kan svare igen eller har de nødvendige informationer til at sige ham imod. Men vi andre ser jo altså TV og vi kan godt tænke selv. Derfor bliver alle hans patetiske undskyldninger og bortforklaringer jo endnu mere latterlige.

Skyd den idiot i knæene og smid ham tilbage til den ørken han kom fra. Hvad skal vi med sådan en idiot her i landet? Men det kræver selvfølgelig at der er nogen der spænder ballerne og træffer en konsekvent beslutning… noget som ikke just er kendt som “typisk dansk” 🙁

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *